Služby

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Rôzne druhy masáži

Ponúkam masáže rôznych druhov (relaxačné, klasické, medové, reflexnú segmentovú masáž, športové, reflexné masáže chodidiel, bankovanie, lymfodrenáž a iné), využite tiež kvalitné ceragem lehátko. Masáže vhodné pre všetky vekové skupiny.

Viac o masážach na mojom blogu.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Fínska sauna

Teplo sauny nás najviac láka počas nepríjemných a studených jesenných či zimných dní. Všetci by sme si z času na čas mali tento luxus uvoľnenia, pohody, relaxu a odbúrania stresu saunovaním dopriať. Kto však chodí do sauny pravidelne aspoň jedenkrát týždenne najmenej šesť mesiacov si podľa štúdií dobre upevňuje svoje zdravie.

P6250360

Vírivka

Relaxačný pobyt vo vírivej vani zvyšuje telesnú teplotu, ukľudňuje a stabilizuje jednotlivé procesy ľudského organizmu, podporuje celkové uvoľnenie.

0111

Výživové poradenstvo

V súčastnosti už pojem wellness neznamená len saunu, vírivku a masáž. Znamená cítiť sa dobre, byť šťastný a spokojný so sebou samým. Znamená to životný štýl. Tento stav sa dá najjednoduchšie dosiahnuť celkovou zmenou stravovacích návykov, prípadne ich doplnením. Ja osobne vykonávam toto poradenstvo prostredníctvom internetu, prípadne osobného stretnutia s ľuďmi.

0201010

Kondičný tréner

Tréningy sa zameriavajú na rozvoj kondičných schopností (sila, rýchlosť, vytrvalosť) a najmä na rozvoj základného kondičného faktoru – činnosti srdca. Cviky sú zamerané na všetky svalové partie a vychádzajú zo základných cvikov (žiadne náročné choreografie). Hodina je vedená formou metód na rozvoj kondície: intervalové metódy, metóda nepretržitého zaťaženia, metóda anaeróbneho prahu, tabata, a podobne.